Якщо не любиш себе, тебе не полюблять інші

angy

ЛИСТ ДО РЕДАКЦІЇ

Доброго дня, дорогий «Щоденнику». Нещодавно прочитала статтю про те, які речі роблять жінку магнетично привабливою і хочу висловити свою думку стосовно цього.

Я цілком погоджуюсь з твердженням, що привабливість полягає, перш за все, у тому, що кожна жінка повинна залишатись жіночною. Але для мене жіночність – це і амбіційність, і впевненість, і елегантність, тобто все те, що робить жінку красивою і душею, і тілом.

Є жінки, які не можуть впевнено сказати, що вони красиві: у когось великий ніс, вуха «стирчком», тоненькі чи надто товсті губи, веснянки по цілому обличчі, але в них присутнє щось таке, що притягує, щось таке, що приховує усі видимі вади чи відсуває їх на другий план. Наприклад, ніжний голос, манери, приємний сміх чи почуття гумору.

Як на мене, приваблива жінка – та, яка любить себе. Любити себе не означає дорого чи модно одягатись, тим більше те, що модне – не всім личить. Любити себе – це поважати себе, старатись для себе, подобатись собі. Кожна жінка приваблива по-своєму, можливо, не всі можливості та якості вдається відкрити в собі самотужки. Для цього з’являються в нашому житті люди, які штовхають нас на певні вчинки, викликають певні емоції, провокують певні зміни, таким чином відкривають у нас якості, які раніше були не такими явними.

Людину, яка не любить себе, не полюблять інші. Тому зачіска, манікюр, макіяж, посмішка, хода, осанка повинні створювати настрій нам, дорогі жінки!

Мілана

м. Дніпропетровськ

Якщо ви бажаєте висловити свої думки про статті, розповісти про враження або просто поділитися своїм настроєм, – пишіть нам! Електронна пошта: krasainfo.com@gmail.com, сторінка у Facebook:

Найцікавіші листи ми обов’язково опублікуємо на сайті Щоденник красуні.