Створюємо затишок вдома. Цікаві ідеї

pexels-photo-302810

Кожна людина тягнеться туди, де добре, приємно та атмосферно. У таких місцях ми відпочваємо душею. Тому так важливо створити собі затишок вдома. Щоб холодного осіннього вечора з радістю повертатися з роботи у своє місце сили. Тож якщо у вашому домі бракує цього відчуття, ми підготували кілька цікавих ідей.

Запах

Все геніальне просте. А просте – геніальне. Люди люблять гарні запахи. І не просто так. Приємні аромати здатні нас розслабляти, а що ще потрібно псля важкого робочого дня? Сьогодні створити собі приємний запах вдома взагалі не проблема. У магазинах – море для цього засобів. Звичайно, не варто переборщувати і купувати все підряд, тим більше, якщо ці засоби хімічні. Але зовсім не завадить трохи ароматизатора чи пахучої свічечки або палички. Якщо ви ще такого не робили, то обов’язково спробуйте. Аромати підбирайте на власний смак: чи то жасмин, чи м’ята, чи цитрусові… Усе залежить від власних вподобань.

Колір та декор

Звичайно, ми вас не змушуємо робити ремонт. Просто повірте, що те, що бачать наші очі, дуже впливає на наш емоційний стан. Тому варто дивитись на гарне і миле оку. Приємні кольори, ніжні відтінки заспокоюють людину. Тож, при можливості, подбайте, щоб ваш дім був візуально приємним для вас самих же. Комусь для цього бракує гарного декору, іншим – багато вільного простору, третій – рослин у горщику… Головне – спроектувати все так, як подоабається вам самим, втілити це у реальність і насолоджуватись.

“Фен-шуй”

І ще трохи про простір. Насправді усі речі, які лежать (стоять чи висять) у нашому домі перебувають на своєму місці не просто так. Вони аж ніяк не бувають мертвими. Адже кожна картина, статуетка тощо нагадує нам про якусь подію, людину, місце. Якщо ці асоціації приємні, то і річ може залишатися на місці. Однак якщо при погляді на красиву вазу ви згадуєте неприємну вам людину із минулого, то, мабуть, є сенс викинути вазу у смітник.

Це стосується усього, з чим ми живемо. Нас має оточувати лише те, що дарує спокій і в жодному випадку ті речі, які сприяють роздратуванню.

Домашні улюбленці

Так, це звучить дивно. Особливо для тих, хто не дуже любить домашніх тварин або просто ніколи не задумувався над тим, щоб їх заводити. Однак дарма. У домі, де живуть, до прикладу, коти та собаки завжди приємна атмосфера. Ви, мабуть, не раз чули про те, що коти створюють навколо себе особливу ауру. Існують навіть прикмети, начебто колір кота здатни впливати на якусь зі сфер життя. Скажімо, рудий кіт у хаті – до грошей, а чорний вміє знищувати всю негативну енергетику.

Якщо не любите котів, подумайте про собаку. Хоча би маленьку. Тут можна прочитати про наймініатюрніші породи у світі. Місця такий песик забере небагато, але позитивних емоцій добавить ого скільки.