5 ідей для літньої фотосесії

Особисті та сімейні фотосесії вже давно стали популярними. У сучасному світі фото – це дещо більше, ніж просто зафіксований момент. Це ціле мистецтво, де фотографи намагаються відобразити весь спектр емоцій, внутрішній світ свого клієнта. Пропонуємо вам цікаві місця для знимкування.

Ідеї для літньої фотосесії

1. Ріпак, мак, пшениця, волошки, соняшникові поля – це такі локації, які, мабуть, ніколи не вийдуть із моди. Адже якщо студії орієнтуються на клієнта і на останні писки моди дизайнерів, то природа ніколи не буває заїждженою.

model-1955528_1280

2. Влаштуйте стилізований пік-нік. Кошик із фруктами, затишний пледик і ви зі своєю сім’єю чи другою половинкою – картинка, ніби з гарного романтичного фільму. Особливо гарно такі фото виглядають при заході сонця. Але тут вже краще узгоджувати із фотографом.

couple-1183301_960_720

3. Якщо у вас є діти (або якщо ви із коханим просто веселенька пара із гарним почуттям гумору), то на фоні зеленої трави ідеально зробити кольорову фотосесію. Як? За допомогою кольорового порошку. Учасники фотосету закидують одні одних порошковими фарбами холі, таким чином фарбуючи одні одних і різні кольори. Обов’язково вдягніть для такої фотосесії одяг, на якому фарби гарно виглядатимуть – бажано білий. У вас вийдуть дуже веселі знімки.

girls-1266673_960_720

4. Помокніть під літнім дощем. Звісно, потрапити під зливу нікому не хочеться. Але якщо це теплий літній дощ, то ваші фото під парасолькою або й танцями під краплями виглядатимуть надзвичайно ефектно навіть у місті. Не конче й шукати якісь особливі локації. При цьому така фото сесія буде гарною як і для однієї людини, так і для пари.

barefoot-1835661_960_720

5. Скористайтеся гарною погодою і обов’язково проведіть фотосесію біля водойми. Звісно, морські професійні фото виглядають просто шикарно. Однак, не біда, якщо моря поряд нема. Озеро, ставок чи річка нічим не гірше виглядатимуть на кадрах умілого фотографа. Ви можете відпочивати, рибалити, пікнікувати… Тут – усе на розсуд вашої фантазії та бажання.

spring-4149909_960_720