Найкращі вправи для схуднення ніг

sports-3994090_1280

Про гарні ноги мріє, без винятку, кожна жінка. Навіть, якщо параметри для кожної тілобудови різняться, підтягнуті ноги завжди у моді. Вправи для схуднення ніг допоможуть вам завжди бути у формі.

Вправи для схуднення ніг

Велосипед

Вправу виконуємо три рази по 10-12 підходів. Лягаємо на спину, піднімаємо ноги вгору і імітуємо рухи, наче їдемо на велосипеді.

Присідання

Елементарно, але дуже дієво для схуднення ніг. Це ідеальне навантаження, котре не потребує особливих навичок. Під час присідання ми задіюємо чи не усі нижні м’язи, а тому одночасно прокачуємо все.

shutterstock_403536166-800x534

Ножиці

Також дуже проста вправа, яку варто робити 3 підходи по 10-12 повторів. Потрібно лягти у зручну позу, а ноги підняти вгору орієнтовно під кутом 45 градусів. Далі просто схрещуємо ноги, умовно виконуючи рухи ножиців – зводимо та розводимо навхрест.

Випади

Стоїмо прямо, руки фіксуємо вздовж тулуба або ж на поясі. Тоді згинаємо одну ногу у коліні і витягуємо її уперед. Тим часом іншу ногу залишаємо максимально прямою, коліно має практично торкатися підлоги. Відтак нога, що попереду, має утворити прямий кут. Не забуваємо при цьому рівно тримати спину, натомість м’язи сідниць напружуємо. Повільно повертаємось у вихідне положення і повторюємо вправу на іншу ногу.

4027-24-1531154081

Згинання та розгинання

Здавалося б, що це аж надто просто. Проте це одна із ідеальних вправ для схуднення ніг. Для того, щоб її виконати, потрібно лягти на спину, зігнути ноги в колінах, підняти їх і випрямити. Рух повторюємо по 8-10 разів у 3 підходи.

Якщо ретельно виконувати ці прості вправи регулярно, то чекати схуднення ніг вам не доведеться довго. Крім того завжди пам’ятайте про правильне харчування і щоденні прогулянки, адже ходіння (і, звісно ж, біг) зроблять ваші ніжки стрункими, підтягнутими та красивими.