Конгрес індустрії краси - Estet Beauty Expo 2018

08 February, 2018 420
650x410_cover_2018_rus_ukr-03.jpg (201.6 Kb)

З 28 по 30 березня у Києві пройде 18-й Конгрес індустрії краси Estet Beauty Expo - найбільша виставково-навчальна подія beauty-ринку України.

Для учасників Estet Beauty Expo – це перш за все ефективний маркетинговий інструмент просування бренду, розширення дилерської мережі і вирішення безлічі інших бізнес-завдань. У 2018 році Конгрес об'єднає понад 300 провідних компаній, які продемонструють більше ніж 2000 брендів кращої продукції, інструментів і обладнання б'юті-індустрії на 17 000 м ² виставкових площ, що не залишить байдужим навіть найвибагливіших.

Крім того, різноманітні майстер-класи, конкурси та спеціальні пропозиції на стендах учасників будуть радувати гостей заходу усі три дні!

У тематичних розділах Estet Beauty Expo представлять:

  • Конгрес з прикладної естетики та косметології;
  • Nail Beauty Expo – виставка для професіоналів нігтьової індустрії;
  • Hair Beauty Expo – виставка перукарні продукції і обладнання;
  • Make-up Professional – виставка професійної косметики і аксесуарів для візажу.

Кожен, хто прагне нових знань, постійного підвищення кваліфікації професійної досконалості, а також стежить за інноваційними розробками в сфері б'юті-технологій, продукції та послуг знає, що Estet Beauty Expo – це провідник до успіху в індустрії краси.

Щорічно під дахом МВЦ захід об’єднує понад 35 тисяч провідних майстрів візажу, макіяжу, косметології, нігтьової індустрії, перукарського мистецтва, бізнес представників галузі України та інших країн.

Саме тому за свою 18-ти річну історію Конгрес закріпив за собою репутацію – ідеального місця для навчання, обміну ідеями, ділового спілкування і презентації новинок сезону весна-літо серед профільних фахівців індустрії. Адже саме тут збирається найякісніша аудиторія, щоб побачити, оцінити і вибрати кращі пропозиції року, отримати професійні навички в ході насиченої програми навчальних заходів, а також підтвердити свою майстерність на відкритих конкурсах і чемпіонатах.

Читачі Щоденника красуні можуть відвідати Конгрес безкоштовно з промокодом YCTW, який необхідно зареєструвати на сайті Estet Beauty Expo.

Сьогодні Estet Beauty Expo – слугує законодавцем трендів весняного сезону індустрії краси та завжди об'єднує все краще для кращих. Ласкаво просимо на свято краси за адресою - Міжнародний виставковий центр (Україна, м. Київ, Броварський пр-т 15)

Організатор – ДП "Прем'єр Експо" (ITE GroupPlc / Великобританія).

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожі матеріали
Манікюр, зачіски, мейкап