Усі жінки світу – прекрасні!

women_beauty4

Світ може врятувати тільки жіноча краса, – переконує мистецький проект «Етнічні витоки краси» і закликає поглянути на мир через мозаїку жіночої краси.

Художній, документальний і дослідницький проект «Етнічні витоки краси» розповідає про те, наскільки етнічно розмаїтою є людська раса. Проект об’єднує унікальних красунь із понад 50 національностей та етнічних груп. При цьому, не кожна жінка може взяти в ньому участь. Красуні-учасниці повинні бути яскравими представницями своєї національності у віці 18 – 30 років і належати до однієї етнічної групи принаймні три покоління поспіль.

women_beauty1

«Етнічні витоки краси» складаються з безлічі фотопортретів та відеоінтерв’ю етнічних красунь, кожна з яких представляє історію свого походження, а фото дівчат супроводжуються описами їхньої нації або етнічної групи.

Читайте також на krasainfo.comХто заробляє більше: жінки з макіяжем чи жінки без макіяжу?

women_beauty2

Починаючи від слов’янок зі світлою шкірою та блакитними очима і ведучи до шоколадної шкіри та кучерявого волосся африканок, таємничих вузьких очей азіаток та зворушливих поглядів вірменок, ця мозаїка краси розповідає про широко знані та маловідомі етнічні групи й національності. Зокрема, красуня волоф демонструє свою етнічну групу, представники якої живуть лише в Сенегалі, Гамбії та Мавританії. Натомість вірменська красуня представляє багатомільйонну націю.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

women_beauty3

. .

Автор проекту Наталія Іванова, паризький фотограф російського походження, намагається своєю працею вселити надію, що тендітна жіноча краса здатна врятувати світ від жорстокого руйнування, войовничого роздирання за національними, етнічними та релігійними відмінностями й зробити його більш спокійним та врівноваженим.

Читайте також на krasainfo.com

8 речей, які роблять жінку магнетично привабливою