Екзотичний грейпфрут колись називали «забороненим плодом». Проте, лише до того часу, поки не дізналися про його унікальні цілющі властивості. Тепер із цим «фруктом краси» ніхто не заборонить жінці бути молодою, стрункою, здоровою та сяючою. Урізноманітнюємо свій раціон пісними стравами з грейпфрута і робимо грейпфрутові маски для обличчя, тіла та волосся.
Серію статей про 9 пісних продуктів, необхідних для жіночої краси і молодості продовжує грейпфрут. Навесні, коли організму вкрай потрібні вітаміни, а нам так хочеться поласувати чимось смачненьким, страви з грейпфрута стануть неоціненним вкладом у жіноче здоров’я. А ще цей цитрус недарма називають «фруктом краси», адже грейпфрутові маски роблять справжні дива з нашою шкірою, тілом та волоссям.
. .Вітамін С, яким грейпфрут просто перенасичений, є джерелом молодості шкіри. У жіночому організмі він стимулює оновлення сполучних тканин, що запобігає утворенню зморщок. Без аскорбінової кислоти не утворюється також білок колаген, який утримує між собою клітини шкіри й робить її пружною та еластичною.
Окрім цього, грейпфрут потурбується і про здоров’я нашого серця і судин.
Своїми властивостями зменшувати вагу грейпфрут завдячує речовині нарингіну, який покращує обмін речовин, перистальтику кишківника та пришвидшує травлення. А вітаміни та поживні речовини, що містяться в цьому цитрусі, допомагають побороти сонливість, апатію, поганий настрій та запаморочення голови. Лише один фрукт в день здатний забезпечити організм добовою нормою вітаміну С, а кілька скибок, спожитих після обіду, потурбуються про те, щоб зайві калорії не були засвоєні організмом.
Половинка білого, рожевого чи червоного грейпфрута, спожита в день, стане чудовою профілактикою застуди та грипу, а запашна аромаванна з грейпфрутовою олією розблокує закладений ніс. Окрім того, така ванна посилить кровообіг, тонізує і пом’якшить шкіру та наситить її фітонцидами, мінералами та вітамінами, які як своєрідний щит, стануть на шляху вірусів та інфекцій.
Тарілочка з грейпфрутом буде незамінною під час інтенсивних фізичних чи інтелектуальних навантажень, оскільки цей фрукт сприяє зміцненню нервової системи. А вітамін РР допоможе впоратися із безсонням та втомою.
Завдяки високому вмісту вітаміну С та антиоксидантів, грейпфрут пришвидшує процеси природнього очищення печінки та знижує рівень холестерину.
Важливо!
Грейпфрут значно посилює дію медикаментів, тож його не можна приймати з антибіотиками та рядом інших ліків, зокрема при серцево-судинних захворюваннях.
Корисні властивості грейпфрута давно оцінили в косметології й успішно використовують усі його частини.
Додана до кремів та масок, олія грейпфрута чудово живить шкіру обличчя та шиї, а в засобах для тіла допомагає подолати целюліт. Для зміцнення волосся також дуже корисними будуть шампуні та кондиціонери, збагачені грейпфрутовою олією.