Які продукти не можна їсти натще

produkty_ne_natsche

Сніданок – це найважливіший прийом їжі, який повинен забезпечити нам добре самопочуття на цілий день. Як не дивно, але дуже часто ми снідаємо натще продуктами, які відверто шкодять нашому здоров’ю.

Йогурт та кефір

yogurt

Йогурт, кефір та інші кисломолочні продукти вранці не стільки шкідливі, як просто безкорисні. Основна цінність кисломолочних продуктів міститься у їхній корисній мікрофлорі – молочнокислих бактеріях. Якщо спожити йогурт натще, молочнокислі бактерії потраплять в агресивне кисле середовище і гинуть у шлунку, навіть не потрапивши до кишечника. Тому, якщо ви вживаєте кисломолочні продукти, щоб нормалізувати травлення, не робіть цього натще.

Здобна булочка

bulochka

Здавалось би, що здобна булочка саме створена для сніданку. Утім, це не так. Дріжджі, що містяться у здобі, сприяють утворенню газів у шлунку, що призводить до здуття та неприємних відчуттів. Якщо ви звикли снідати хлібобулочними виробами, відмовтеся від споживання дріжджового тіста на користь листкового та інших.

Свіжі фрукти

fruits

Фруктові кислоти, що містяться у свіжих фруктах – малині, полуниці, черешні, суниці – подразнюють слизову шлунку. А дрібні кісточки від фруктів взагалі можуть травмувати стінки пустого шлунку. Якщо ви звикли випивати натще воду, а потім поснідаєте вишнями, виноградом чи черешнями, можете отримати таке здуття кишечника, яке запам’ятається вам надовго. Тому найкраще, щоб фрукти були доповненням до звичного сніданку – сиру або вівсянки.

Кава

coffee

Для багатьох із нас ранок починається із кави, і на ній же сніданок закінчується. Ранкова кава, випита натще, подразнює слизову шлунку, підвищує секрецію шлункового соку, що в результаті призводить до розвитку гастриту. Кава також має жовчогінні властивості, із-за чого відбувається зайвий викид жовчі з жовчного міхура.

Цитрусові

oranges

Апельсиновий сік чи мандаринові дольки, спожиті натще, – це найкоротший шлях до гастриту. Кислоти, які містять у цих фруктах, агресивно роз’їдають стінки шлунку, що провокує появу гастриту та сприяє розвитку алергії. Тому цитрусовим фрешем можна смакувати тільки після ситного сніданку.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Торти та тістечка

cake2

Не беріть собі за звичку снідати шматочком торта. Таким чином вбережете себе від порушень обміну речовин та цукрового діабету. Коли вранці велика доза цукру потрапляє до шлунку, підшлункова залоза не здатна впоратися із таким навантаженням і працює понад міру. Тривале вживання солодощів натще виводить із ладу роботу підшлункової, зокрема виробництво необхідної кількості інсуліну.

М’ясо

meat

М’ясо – це важкий для травлення продукт, а вранці організм, якому ще бракує енергії, не здатний перетравити таку велику кількість білка.

Читайте також

Як схуднути зі смаком на мексиканській дієті
mexico_food2