Які продукти відбирають у нас енергію


06 November, 2019
indychka.jpg (70.58 Kb)
Існують продукти, які відбирають енергію в людини, і продукти, які її дарують. Якщо бажаєте, щоб ваш організм увесь день був сповнений сили та енергійності, дізнайтеся, від якої їжі варто відмовитися.

1. Продукти, які відбирають енергію: Солодощі

tortyk.jpg (81.25 Kb)
Шматочок торта, тістечко і морозиво спершу різко підвищують глюкозу в крові, а потім вона стрімко падає. У результаті ви відчуватимете втрату сили. Тож для перекусу чимось солоденьким варто обирати фрукти або сухофрукти.

2. Продукти, які відбирають енергію: Борошняні вироби

bulky.jpg (172.84 Kb)
Здобні булочки і бутерброди з батона теж здатні піднімати рівень глюкози.
У деяких борошняних виробах міститься клейковина, яка розбухає у шлунку. Із-за цього людина відчуває слабкість та загальну втому.

Читайте також на krasainfo.com

Які продукти не можна їсти натще

3. Продукти, які відбирають енергію: Смажена їжа

smagene.jpg (75.74 Kb)
Апетитна хрустка шкірочка на м’ясі чи картоплі дуже заманлива для голодних очей та носа. Проте смажена шкірка дуже важко й довго перетравлюється, а тому відбирає в організму надто багато енергії.

4. Продукти, які відбирають енергію: Індичка

indychka.jpg (70.58 Kb)
М’ясо індички вважається дієтичним і дуже корисним, проте все ж таки містить певні білки, які мають «розслабляючу» дію. Якщо індичку з’їсти на обід, то про активну роботу решту дня можна забути. Тому страви з індички краще вживати на підвечірок або вечерю.

Читайте також на krasainfo.com

Їсти, рухатися, спати – як робити це з найкращою користю для себе.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла5. Продукти, які відбирають енергію: Міцні алкогольні напої та коньяк

coniak.jpg (117.92 Kb)
Багато людей помилково вважають, що міцний алкоголь дарує необхідну організму енергію. Це може бути правдою, лише якщо вживати їх у невеликих дозах за обідом, у той час, як організм виробляє «денні» гормони.
Якщо ж випити келих коньяку перед сном, то ефект буде цілком протилежним. Міцні алкогольні напої вступають в конфлікт з гормоном меланіном, який виробляється перед сном. Людина відчуватиме сонливість, але не буде розслабленою. Нічний сон буде глибоким, але зовсім не здоровим.
Коньяк розширює судини, а потім їх звужує, тож мозок відчуватиме нестачу кисню.
Якщо ж ви бажаєте розслабитися перед сном, краще випийте червоного вина і закусіть шматочком твердого сиру. У цих продуктах містяться речовини, які полегшують засипання і знімають напруження з судин.

Читайте також на krasainfo.com

Як схуднути зі смаком на мексиканській дієті

Які продукти відновлюють енергію

fruits_energy.jpg (22.07 Kb)
Якщо ви почуваєтеся втомленими і знесиленими, з’їжте продукти, які наситять організм залізом. Додайте до свого денного меню гречану кашу, яблука, квасолю, шпинат та буряк.
Також високоенергійними є продукти, багаті вітамінами В1 і В12. Це різноманітні горіхи, морепродукти, вівсяна каша, зелений горошок та інші.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожі матеріали