Настрій

Як не стати мамою для власного чоловіка?))

Для багатьох жінок створення щасливої сім’ї – справа всього життя. І тут головне –не переборщити і не переплутати ролі. Якщо бути подругою для дітей – насправді ще не найгірший варіант, то стати матусею для власного чоловіка – справжній тупик для розвитку сім’ї.

Ідеальні літні сніданки

Про те, що снідати слід обов’язково, знають, напевно, усі. Це здорово і корисно, особливо, якщо попереду вас важкий робочий день. Однак не усі зранку мають багато вільного часу, аби фантазувати, що ж такого приготувати. Адже наш організм ще лінується і точно не хоче їсти суп, картоплю чи інші обідні справи, які можна розігріти зучора.

Як розвинути емпатію?

Багато хто знає, що в парах, які довго і щасливо живуть разом, люди з кожним роком стають все більш схожими один на одного. Це не означає, що за проведені пліч-о-пліч роки їх носи або підборіддя стають однаковими. Просто кожен з них так часто і точно «дзеркалить» вираз обличчя партнера, що сотні крихітних м’язових з’єднань разом зі шкірою трішки змінили риси обличчя.
Механізм, що стоїть за цим перетворенням, дозволяє розібратися, як ми відчуваємо. Деякі речі з нижчеописаних все ще є лише гіпотезами, але вони проливають світло на найпотаємніші повсякденні спостереження за свідомістю.

Як розвивати творчість

Коли ми говоримо творчих людей, то у більшості маємо на увазі художників, поетів, письменників. Насправді така думка доволі помилкова. Адже творчість може і повинна проявлятися у дуже багатьох, якщо і не всіх, сферах. Зрештою, нічого не заважає прожити творче життя. Поговоримо про те, як розвивати творчість.

Антивтома – як готуватись до якісного нічного сну?

Ніхто не любить чути про себе: “ти виглядаєш втомленим, не виспався? Маєш темні кола під очима, проблеми зі сном?”. Реальність полягає в тому, що ніяка кількість крему під очі, кофеїну чи макіяжу не має такої ж трансформаційної сили, як повноцінний сон.

Як навчитись бути “не в мережі”

Сучасне життя годі собі уявити без цифрових гаджетів. Ми користуємось ними постійно. На вулиці, вдома, за вечерею у ресторані, на відпочинку і на роботі. Зі смартфонами ходять дорослі і діти, у соцмережах навчились «сидіти» навіть бабусі та дідусі.